Iskra Zgłobień 1:1 Novi Nosówka

Bramkę dla Iskry zdobył Maciek Oparowski

Iskra : Chudzicki- Bijoś (Ostrowski), Guzy, Mędrygał S.,Trznadel, Mędrygał Ł., Mazur, Golesz, Skiba, Oparowski, Baran (Mokrzycki)

Więcej w rozwinięciu...

Nasza drużyna przystąpiła do tego meczu z nastawieniem na wygraną jednak to było błędem bo Novi przystąpili do tego meczu zdeterminowani i pokazali to na boisku. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando drużyny z Nosówki ciągłe ataki przestraszyły nasz zespół i cofnięta do obrony Iskra musiała się bardzo dobrze bronic. Jednak w końcu musiał paść gol po tak dobrej grze w ataku drużyny z Nosówki, i tak się stało długa piłka za naszych obrońców i napastnik drużyny gospodarzy spokojnym strzałem góra pokonał naszego bramkarza. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0. W drugiej połowie nasi zawodnicy wyszli zdenerwowani za swoją słabą grę w pierwszej połowie i to chyba pomogło. Druga połowa tego spotkania to szaleńcze ataki Iskry, jednak drużyna Nosówki broniła się dzielnie ale do czasu, Maciek Oparowski przejął piłkę na skrzydle po czym zbiegł do środka i strzałem z ostrego konta pokonał bramkarza. Po tym golu nasza drużyna zaczęła w końcu wierzyć ze ten mecz można jeszcze wygrać, mieliśmy kilka okazji a najlepsza miał Sebastian Baran który dostał piłkę ze środka pola i był już sam na sam z bramkarzem lecz strzelił prosto w bramkarza. Później było jeszcze kilka okazji lecz nasi zawodnicy nie potrafili ich wykorzystać. Słaby mecz naszej drużyny, miejmy nadzieje ze w następnym będzie lepiej a zagramy z Mrowlanką Mrowla przeciwnik słaby, ale nie można go zlekceważyć tak jak dziś Nosówki. Miejmy nadzieje ze dzisiejszy mecz to będzie nauczka dla naszych zawodników ze mecze się wygrywa poprzez zdobywanie bramek, a nie po ocenianiu klasy przeciwnika.