Aktualności

Pewne zwycięstwo !

• autor: kriskra112, 2013-09-07 19:26

Iskra Zgłobień 8:1 Sparta Rogożnica

Bramki dla Iskry strzelali : Krystian Skiba 3, Max Mazur 2, Maciek Oparowski 2, Sebastian Baran 1.

Iskra : Chudzicki, Bijoś (60' Ślęczka), Guzy (cz.k. 75'), Chmiel, Mędrygał (67' Żuczek)- Trznadel (60' Grobelny), Skiba, Golesz - Oparowski (67' Dereń), Baran

Więcej  w rozwinięciu...

Kolejne zwycięstwo naszego zespołu to już 4 w tym sezonie ! Dzisiaj Iskra podejmowała słabą Spartę Rogoźnica. Boisko na którym graliśmy dzisiaj mecz było w fatalnym stanie, wszędzie dziury, chwasty a nawet w poniektórych miejscach trawa do kostek... Iskra zaczęła ten mecz spokojnie chociaż ciężko było wymienić kilka podań. Pierwsza bramka padła w 10 minucie a strzelcem był Max Mazur. Po tej bramce Iskra rozwinęła skrzydła i szła za ciosem, udało się to 8 minut później, Iskra miała rzut rożny wykonywał go Max Mazur i dograł piłkę dokładnie na nogę wbiegającego Krystiana Skiby który mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Po tym golu zaczęły padać następne Maciek Oparowski podał piłkę na wolne pole Sebastianowi Baranowi a ten minął bramkarza i z ostrego kąta wpakował piłkę do bramki. 3 minuty po tej bramce padła następna. Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowywał Krystian Skiba wbiegający w pole karne Maciek Oparowski tylko podstawił nogę i było już 4:0. Kolejna bramka padła 5 minut później Max Mazur okiwał kilku obrońców i lobem pokonał bramkarza. Bramka na 6:0 padła 2 minuty później. Krystian Skiba dostał piłkę w środku pola okiwał 3 obrońców i spokojnym strzałem po krótkim rogu pokonał bramkarza. Następna bramka padła 3 minuty później a strzelcem Maciek Oparowski. Wynikiem 7:0 zakończyła się pierwsza połowa. Iskra wychodziła na drugą pewna siebie i każdy liczył na to ze wynik będzie dwucyfrowy. Ale niestety tak sie nie stało liczne zmiany których dokonała Iskra trochę osłabiły nasz atak choć zmiennicy nie zagrali źle kilka razy ośmieszając rywali swoimi zagraniami. Kolejna bramka padła dopiero w 63 minucie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Maxa Mazura przeciął strzałem głową Krystian Skiba podwyższając wynik spotkania na 8:0. Gospodarze strzelili jednego gola który i tak był prezentem od naszej drużyny ponieważ Dominik Chudzicki trochę przysnął na bramce ;)) Później gospodarze mieli jeszcze jedną szanse na strzelenie gola lecz wychodzącego sam na sam napastnika gospodarzy zatrzymał Dominik Guzy który po tym faulu obejrzał czerwoną kartkę. W wyniku już nic się nie zmieniło 8:1 to dobra motywacja przed następnym meczem który rozegramy z Piastem Nowa Wieś która tez do najmocniejszych przeciwników nie należy. A spotkanie odbędzie się 21 Września o 13:30 na stadionie w Zgłobniu ! Zapraszamy kibiców !